Відгуки про компанію ㅤEuroTool — Інструмент і ОбладнанняЮрий Ц.01.03.2025 Відміннону товар хароши а вот двигатель очень слабинки там 400 вaт нету. а про 2700 вaт можно забытьЄвгеній А.01.03.2025 ВідмінноДякую, товар забрав, все чудово!)Якість на належному рівні - рекомендую!Олександр Р.01.03.2025 ВідмінноАлександр К.28.02.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДмитро Н.27.02.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСергей П.27.02.2025 ВідмінноОрбітазапчастина Т.27.02.2025 ВідмінноВладимир К.26.02.2025 ВідмінноЯрослав Т.26.02.2025 ВідмінноШвидко та якісноДмитрий Ц.26.02.2025 Відмінно
ну товар хароши а вот двигатель очень слабинки там 400 вaт нету. а про 2700 вaт можно забыть
Дякую, товар забрав, все чудово!)
Якість на належному рівні - рекомендую!
Швидко та якісно